پیش شماره 02 / +632پیش شماره:02     (+632)
شهر/شهرستان یا منطقه:Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro)

کشور:

فیلیپین


پیش شماره 02 / +632 (فیلیپین)


پیشوند 02 کد منطقه ای Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) است. و Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) در فیلیپین واقع شده است. اگر خارج از فیلیپین هستید و می خواهید با فردی در Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور فیلیپین +63است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) تماس بگیرید، باید پیشوند +632 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) تماس بگیرید، می توانید به جای +632، کد 00632 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن