پیش شماره 051 / +38251پیش شماره:051     (+38251)
شهر/شهرستان یا منطقه:Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica

کشور:

مونته‌نگرو


پیش شماره 051 / +38251 (مونته‌نگرو)


پیشوند 051 کد منطقه ای Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica است. و Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica در مونته‌نگرو واقع شده است. اگر خارج از مونته‌نگرو هستید و می خواهید با فردی در Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور مونته‌نگرو +382است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica تماس بگیرید، باید پیشوند +38251 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Berane, Plav, Rožaje, Andrijevica تماس بگیرید، می توانید به جای +38251، کد 0038251 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن