پیش شماره 062 / +6362پیش شماره:062     (+6362)
شهر/شهرستان یا منطقه:Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay

کشور:

فیلیپین


پیش شماره 062 / +6362 (فیلیپین)


پیشوند 062 کد منطقه ای Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay است. و Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay در فیلیپین واقع شده است. اگر خارج از فیلیپین هستید و می خواهید با فردی در Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور فیلیپین +63است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay تماس بگیرید، باید پیشوند +6362 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Basilan, Zamboanga del Sur, Zamboanga Sibugay تماس بگیرید، می توانید به جای +6362، کد 006362 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن