پیش شماره Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworthشهر/شهرستان یا منطقه:Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth

پیش شماره:

0267     (+61267)

کشور:

استرالیا

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth


پیشوند 0267 کد منطقه ای Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth است. و Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth در استرالیا واقع شده است. اگر خارج از استرالیا هستید و می خواهید با فردی در Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور استرالیا +61 (0061)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth تماس بگیرید، باید پیشوند +61 267 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth تماس بگیرید، می توانید به جای +61 267، کد 0061 267 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.