پیش شماره Hemel Hempsteadشهر/شهرستان یا منطقه:Hemel Hempstead
پیش شماره:01442     (+441442)

کشور:

پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی


پیش شماره Hemel Hempstead (پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی)


پیشوند 01442 کد منطقه ای Hemel Hempstead است. و Hemel Hempstead در پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی واقع شده است. اگر خارج از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی هستید و می خواهید با فردی در Hemel Hempstead تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی +44است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Hemel Hempstead تماس بگیرید، باید پیشوند +441442 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Hemel Hempstead تماس بگیرید، می توانید به جای +441442، کد 00441442 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن