پیش شماره Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haastشهر/شهرستان یا منطقه:Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast

پیش شماره:

0375     (+64375)

کشور:

نیوزیلند

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast


پیشوند 0375 کد منطقه ای Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast است. و Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast در نیوزیلند واقع شده است. اگر خارج از نیوزیلند هستید و می خواهید با فردی در Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور نیوزیلند +64 (0064)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast تماس بگیرید، باید پیشوند +64 375 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Hokitika, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Haast تماس بگیرید، می توانید به جای +64 375، کد 0064 375 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.