پیش شماره Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwaniشهر/شهرستان یا منطقه:Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani

پیش شماره:

23     (+255 23)

کشور:

تانزانیا

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani


پیشوند 23 کد منطقه ای Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani است. و Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani در تانزانیا واقع شده است. اگر خارج از تانزانیا هستید و می خواهید با فردی در Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور تانزانیا +255 (00255)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani تماس بگیرید، باید پیشوند +255 23 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Kibaha, Kisarawe, Lindi, Morogoro, Mtwara, Pwani تماس بگیرید، می توانید به جای +255 23، کد 00255 23 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.