پیش شماره Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen)شهر/شهرستان یا منطقه:Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen)
پیش شماره:056     (+3256)

کشور:

بلژیک


پیش شماره Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) (بلژیک)


پیشوند 056 کد منطقه ای Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) است. و Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) در بلژیک واقع شده است. اگر خارج از بلژیک هستید و می خواهید با فردی در Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور بلژیک +32است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) تماس بگیرید، باید پیشوند +3256 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Kortrijk (Courtrai), Comines-Warneton (Komen-Waasten), Mouscron (Moeskroen) تماس بگیرید، می توانید به جای +3256، کد 003256 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن