پیش شماره Newton Stewartشهر/شهرستان یا منطقه:Newton Stewart
پیش شماره:01671     (+441671)

کشور:

پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالیپیشوند 01671 کد منطقه ای Newton Stewart است. و Newton Stewart در پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی واقع شده است. اگر خارج از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی هستید و می خواهید با فردی در Newton Stewart تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی +44است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Newton Stewart تماس بگیرید، باید پیشوند +441671 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Newton Stewart تماس بگیرید، می توانید به جای +441671، کد 00441671 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.
ماشین حساب شماره تلفن


پیش شماره Newton Stewart (پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی)