پیش شماره Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Airesشهر/شهرستان یا منطقه:Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires

پیش شماره:

02343     (+542343)

کشور:

آرژانتین

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires


پیشوند 02343 کد منطقه ای Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires است. و Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires در آرژانتین واقع شده است. اگر خارج از آرژانتین هستید و می خواهید با فردی در Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور آرژانتین +54 (0054)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires تماس بگیرید، باید پیشوند +54 2343 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Norberto de La Riestra, provincia de Buenos Aires تماس بگیرید، می توانید به جای +54 2343، کد 0054 2343 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.