پیش شماره Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbourشهر/شهرستان یا منطقه:Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour

پیش شماره:

34     (+679 34)

کشور:

فیجی

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour


پیشوند 34 کد منطقه ای Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour است. و Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour در فیجی واقع شده است. اگر خارج از فیجی هستید و می خواهید با فردی در Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور فیجی +679 (00679)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour تماس بگیرید، باید پیشوند +679 34 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Suva / Nausori / Korovou (Tailevu) / Lami / Navua / Deuba / Pacific Harbour تماس بگیرید، می توانید به جای +679 34، کد 00679 34 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.