پیش شماره Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg)شهر/شهرستان یا منطقه:Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg)

پیش شماره:

016     (+2716)

کشور:

آفریقای جنوبی

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg)


پیشوند 016 کد منطقه ای Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg) است. و Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg) در آفریقای جنوبی واقع شده است. اگر خارج از آفریقای جنوبی هستید و می خواهید با فردی در Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg) تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور آفریقای جنوبی +27 (0027)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg) تماس بگیرید، باید پیشوند +27 16 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Vaal Triangle (Vereeniging, Vanderbijlpark, Sasolburg) تماس بگیرید، می توانید به جای +27 16، کد 0027 16 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.