پیش شماره Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastiãoشهر/شهرستان یا منطقه:Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião

پیش شماره:

12     (+55 12)

کشور:

برزیل

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião


پیشوند 12 کد منطقه ای Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião است. و Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião در برزیل واقع شده است. اگر خارج از برزیل هستید و می خواهید با فردی در Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور برزیل +55 (0055)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião تماس بگیرید، باید پیشوند +55 12 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید. در این حالت، عدد صفر که قبل از کد منطقه ای قرار دارد، حذف می شود.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Vale do Paraíba (São José dos Campos, Taubaté, Guaratinguetá), Ubatuba, São Sebastião تماس بگیرید، می توانید به جای +55 12، کد 0055 12 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.