پیش شماره Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchiaشهر/شهرستان یا منطقه:Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia

پیش شماره:

0536     (+39536)

کشور:

ایتالیا

ماشین حساب شماره تلفن

پیش شماره Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia


پیشوند 0536 کد منطقه ای Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia است. و Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia در ایتالیا واقع شده است. اگر خارج از ایتالیا هستید و می خواهید با فردی در Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia تماس بگیرید، علاوه بر کد منطقه ای، به کد کشوری که می خواهید تماس بگیرید نیز نیاز دارید. کد کشور ایتالیا +39 (0039)است، بنابراین اگر شما در ایران هستید و می خواهید با فردی در Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia تماس بگیرید، باید پیشوند +39 0536 را به شماره تلفن آن فرد اضافه کنید.

علامت بعلاوه، در ابتدای شماره تلفن معمولاً می تواند در این قالب استفاده شود. با این حال، معمولاً علامت بعلاوه را با دنباله ای از اعداد جایگزین می کنند که برای شبکه تلفنی مشخص می کند که شما می خواهید با شماره تلفنی در یک کشور دیگر تماس بگیرید. ITU توصیه می کند از 00 استفاده کنید که در بسیاری از کشورها از جمله تمام کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از ایران با فردی در Sassuolo, Formigine, Fiorano Modenese, Maranello, Prigniano sulla Secchia تماس بگیرید، می توانید به جای +39 0536، کد 0039 0536 را قبل از شماره تلفن این فرد قرار دهید.